wie is wie?

 

Christine De Weerdt - directie
T + 32 (0)9 267 14 57 - christine.deweerdt@gent.be


Jeannine Baldewijns
– collectie
T + 32 (0)9 267 14 69 - jeannine.baldewijns@gent.be

Jeffrey Boddou - mobiele ploeg Stad Gent
T + 32(0)9 267 14 42 - jeffrey.boddou@gent.be

Jozefien De Bock - project migratie
T + 32(0)9 267 14 60 - jozefien.debock@gent.be

Freddy De Coninck - personeelsadministratie
T + 32(0)9 267 14 45 - freddy.deconinck@gent.be

Tina De Gendt - project migratie
T + 32 (0)9  267 14 60 - tina.degendt@gent.be

Philippe De Gusseme - onthaal
T + 32 (0)9  267 14 10 - philippe.degusseme@gent.be

Lars De Jaegher - projecten
T + 32 (0)9  267 14 63 - lars.dejaegher@gent.be

Greet De Lathauwer - educatie
T + 32 (0)9  267 14 64 - greet.delathauwer@gent.be

Wout De Vuyst - onderzoek & documentatie
T + 32 (0)9 267 14 70 - wout.devuyst@gent.be

Maria De Waele - onderzoek
T + 32 (0)9 267 14 53  - maria.dewaele@gent.be

Erwin Delheye - hoofd erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - erwin.delheye@gent.be

Rika Deltour - presentatie & art handling
T + 32 (0)9 267 14 56 - rika.deltour@gent.be

Pascal Déotte - public relations
T + 32 (0)9 267 14 59 - pascal.deotte@gent.be

Anja Hellebaut - evenementen
T + 32 (0)9 267 14 68 - anja.hellebaut@gent.be

Dany Hellebuyck - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - dany.hellebuyck@gent.be

Inneke Impens - administratie
T + 32 (0)9 267 14 43 - inneke.impens@gent.be

Annie Keverijn - hulperfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - stam@gent.be

Ali Kolcu - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - ali.kolcu@gent.be

John Lewis - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - john.lewis@gent.be

Martine Loubris - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - martine.loubris@gent.be

Sarah Maréchal - communicatie
T + 32 (0)9 267 14 58 - sarah.marechal@gent.be

Annelies Nevejans - project maquettes
T + 32 (0)9 267 14 84 - annelies.nevejans@gent.be

Jurgen Sestigh - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - jurgen.sestigh@gent.be

Nazmiye Sönmez - administratie
T + 32 (0)9 267 14 44 - nazmiye.sonmez@gent.be

Muslim Tasuyev - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - muslim.tasuyev@gent.be

Kris Uyttersprot - infrastructuur & tentoonstellingen
T + 32 (0)9 267 14 41 - kris.uyttersprot@gent.be

Michael Van de Moortele - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - michael.vandemoortele@gent.be

Yves Van De Weghe – techniek
T + 32 (0)9 267 14 42 - yves.vandeweghe@gent.be

Thierry Van Gheyt – techniek
T + 32 (0)9 267 14 42 - thierry.vangheyt@gent.be

Véronique Van Goethem - ICT & financiën
T + 32 (0)9 267 14 62 - veronique.vangoethem@gent.be

Hilde Vandegehuchte - onthaal
T + 32 (0)9 267 14 10 - hilde.vandegehuchte@gent.be

Inge Vandermassen - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - inge.vandermassen@gent.be

Marieke Vangheluwe - projecten
T + 32 (0)9 267 14 67 - marieke.vangheluwe@gent.be

Frederik Verstraete - pers & media
T + 32 (0)9 267 14 50 - frederik.verstraete@gent.be

vrijwilligers

Marie Beelaerts
Jan Denisse
Danielle Matthijs
Herman Rosseau
Annick Smith
Huguette Taymans
Kristin Vanderborght
Anne-Marie Van der Meersch
Nadine Van Vooren

AGB erfgoed

Autonoom Gemeentebedrijf Erfgoed, Botermarkt 1, 9000 Gent

Raad van Bestuur:
Annelies Storms (voorzitter), Zeneb Benasafia, Jacques De Paepe, Martine De Regge, Karlijn Deene, Stephanie D'Hose, Luc Pareyn, Matthias Storme, Bram Vandekerckhove, Freya Van den Bossche,  Caroline Van Peteghem, Wis Versyp

scenografie,
inhoudelijk concept
en research STAMcircuit

Tijdsbeeld & Pièce Montée

vormgeving

Dooreman & Dams

agenda